NAJWIĘKSZE W POLSCE SPOTKANIE NASZEGO ŚRODOWISKA POŚWIĘCONE MEDYCYNIE NATURALNEJ, KLASYCZNEJ, ZIOŁOLECZNICTWU I PROFILAKTYCE PROZDROWOTNEJ

Szanowni Państwo!

Niezmiernie nam miło poinformować, że Pan Zdzisław Oszczęda podczas tegorocznej edycji Festiwalu Kultury Zdrowia PEŁNIA ZDROWIA BEZ LEKÓW wygłosi swoje prelekcje na poniższe tematy:

💦 „Poznaj swoje pochodzenie i swoje geny. Jedz i żyj zgodnie z grupą krwi.”

💦 „Jesteśmy wodą; woda jakiej nie znacie – Woda plazmowana.”

Zdzisław Oszczęda – odkrywca, wynalazca, pasjonat. W 2007 roku rozwiną działalność firmy Nantes w kierunku rozwoju procesów związanymi ze zmianą struktur materiałów. Jej największym osiągnięciem jest produkcja zdeklastrowanej wody przy pomocy reaktora niskotemperaturowej plazmy. Współautor licznych publikacji naukowych i patentów z zastosowaniem wody plazmowanej.

Ale to nie wszystko! W tym dniu zaplanowano także prelekcje Pani Jolanty Sypuły– wielokrotnego gościa Lawendowego Bazaru Nantesa, która wygłosi swój wykład na tematy:

💦 „Nie ma życia bez enzymów”

💦 „Zaparcia, czy to twój problem?”

Jolanta Sypuła – dyplomowany naturopata, w swojej pracy kieruje się zasadą, że medycyna naturalna z medycyną klasyczną nie powinny się wykluczać, a wzajemnie wspierać i integrować. Wierzy w to, że terapie naturalne zapewniają wszystko co potrzebne w utrzymaniu właściwego stanu zdrowia w sposób naturalny, a całościowe podejście pozwala docierać do podłoża problemu a nie tylko łagodzić i maskować jego objawy. Celem jest przywrócenie homeostazy organizmu oraz uruchomienie procesów samoregulacji i zdrowia.

Już 2 marca 2024 r. zapraszamy w imieniu swoim i organizatorów na wyjątkowe wydarzenie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów zdrowego stylu życia.

W samym sercu Katowic, w pierwszą sobotę marca, blisko legendarnego Spodka, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK), odbędzie się największe spotkanie naszego środowiska, na którym nie może Ciebie zabraknąć!

Dołącz do nas do tego wydarzenia, na którym poznasz najnowsze trendy, zrobisz udane zakupy, poznasz ludzi o podobnych pasjach oraz wzbogacisz swoją wiedzę o nowe tematy z zakresu szeroko pojętego zdrowia.

Organizatorami tego niezwykłego wydarzenia są: Pełnia Zdrowia oraz miesięcznik Zdrowie bez Leków, którzy dla Was łączą siły.

Oprócz Zdzisława Oszczędy i Jolanty Sypuły w wydarzeniu wystąpią znani i lubiani eksperci, m.in.: prof. Andrzej Frydrychowskidr Bożena Kilarskiprof. Paul Clayton, prof. Bożena Muszyńskadr Krzysztof Krupkalek. Witold Kowalewski czy lek. Marek Ślusarski.

Podczas Festiwalu Kultury Zdrowia – Pełnia Zdrowia Bez Leków 2.03.2024 w Katowicach organizujemy autorskie spotkanie w Sali nr 8 .

Cyklicznie będziemy organizować wykłady o godzinie 10.00  13.00  16.00

Pan Zdzisław Oszczęda prezentować będzie nasze osiągnięcia w zakresie badań i stosowania wody plazmowanej oraz opowie o jej właściwościach prozdrowotnych. Poruszy również temat „Życia i jedzenia zgodnie z grupą krwi”. Dodatkowo opowie o swoich badaniach i doświadczeniach na biorezonansie Quantum.

Oprócz Pana Zdzisława będzie mogli wysłuchać Państwo Panią Jola Sypułęnaturopatę, która opowie o „Roli enzymów w naszym organizmie” oraz „jak poradzić sobie z problemem zaparć?”.

DODATKOWO:

Pierwszych 50 Naturopatów, dietetyków, oraz osób uczących się na takich profilach, którzy wyślą nam swój certyfikat posiadania uprawnień lub dowód, że uczęszczają do szkoły o takim profilu i wysłuchają wykładu otrzymają w prezencie wodę plazmowaną.

Również na miejscu będzie można skorzystać z bezpłatnego badania biorezonansem Quantum po poprzednim umówieniu się.

Wszystkie osoby, które chcą się do nas zgłosić jako naturoterapeuci, dietetycy lub chcą zapisać się na badania biorezonansem proszone są zgłaszać się na adres e-mail biuro@lawendowy.nantes.pl lub SMS na numer 511 477 065. Zapisy obowiązują do 29.02.2024.

To warto wiedzieć:

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, w którym 2 marca 2024 r. odbędzie się festiwal zdrowia, to nowoczesny i przestronny obiekt, mogący pomieścić wielu uczestników.

Przygotowaliśmy dla Was  przeszło 20 sal wykładowych – każdy uczestnik będzie miał szansę wysłuchać prelekcji odpowiadających własnym, indywidualnym potrzebom i zainteresowaniom.

Dodatkowo, po zakończeniu wykładów, będzie możliwość odbycia osobistej rozmowy z prelegentami w przytulnych, mniejszych salach, sprzyjających kameralnej atmosferze.

O całym wydarzeniu przeczytacie tutaj.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Do zobaczenia!

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij