Specjalne zaproszenie dla Dietetyków, Naturopatów, Lekarzy i Uczniów Szkół zajmujących się zdrowiem

na autorskie spotkania godz. 10.00 13.00 16.00 sala nr 8

Zdzisław Oszczęda zaprezentuje osiągnięcia w zakresie badań i stosowania wody plazmowanej oraz opowie o jej właściwościach prozdrowotnych. Poruszy również temat „Życia i jedzenia zgodnie z grupą krwi”. Dodatkowo opowie o swoich badaniach i doświadczeniach na biorezonansie Quantum.

Jola Sypuła – naturopata, opowie o „Roli enzymów w naszym organizmie” oraz „jak poradzić sobie z problemem zaparć?”.

DODATKOWO: pierwszych 50 Naturopatów, Dietetyków, oraz osób uczących się na takich profilach, którzy wyślą nam swój certyfikat posiadania uprawnień lub dowód, że uczęszczają do szkoły o takim profilu i wysłuchają wykładu otrzymają w prezencie wodę plazmowaną.

Również na miejscu będzie można skorzystać z bezpłatnego badania biorezonansem Quantum po poprzednim umówieniu się.
Wszystkie osoby, które chcą się do nas zgłosić jako Naturoterapeuci, Dietetycy lub chcą zapisać się na badania biorezonansem proszone są zgłaszać się na adres e-mail biuro@lawendowy.nantes.pl lub SMS na numer 511 477 065. Zapisy obowiązują do 29.02.2024.

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij