Pragniemy Państwu prezentować tutaj innowacyjne rozwiązania technologiczne NANTES.

Zainteresowanie zjawiskami jakie występują w próżni to odkrycia nowego wymiaru fizyki. Nic co  jest uznane jako oczywista prawda w atmosferycznych warunkach Ziemi nie ma odzwierciedlenia dla tych samych procesów występujących w warunkach próżni. Okazuje się, że procesy i technologie przeniesione do tych warunków dają całkiem inne efekty, niż występujące w atmosferze ziemskiej.

To co udało się nam osiągnąć w naszym laboratorium to modelowanie różnych struktur materiałów twardych i płynnych, poprzez oddziaływanie na nie rezonansem wywołanym w Reaktorze Niskotemperaturowej Plazmy (RNP). Stosunkowo niewielkimi energiami potrafimy modelować strukturę materiałów zmieniać ich właściwości wytrzymałościowe. Dotyczy to np. stali, różnych stopów metali, ceramiki, czy nawet diamentów.

Nanotechnologia XXI wieku to lepsza jakość technologiczna wyrobów i lepszy komfort codziennego życia.

W ostatnich latach członkowie naszego zespołu pracując w różnych krajach i laboratoriach prowadzili badania i eksperymenty próbując zrozumieć mechanizmy powstawania chorób,  szczególnie onkologicznych.

Eksperymentując na preparatach krwi i sobie doszli do wniosku, że choroby te można leczyć metodami podobnymi do homeopatii poprzez stymulacje organizmu.

W chwili obecnej nasze działania skierowane są na znalezienie partnera, który podjąłby wspólnie wysiłek przeprowadzenia badań klinicznych i wymaganych badań dopuszczających naszą metodę w lecznictwie. Jesteśmy pewni, że moglibyśmy pomóc wielu osobom chorym na białaczkę, cukrzycę czy choroby tarczycy.

Nowa strona będzie miała żywy, blogowy charakter. Zapraszamy do jej poszczególnych działów. Możecie tutaj czytać blog Nanolaboratory Nantes, śledzić nowe informacje o Sklepie Nantes, Klinice Nantes czy też o kwartalniku Postępy Kosmetologii.

Zapraszamy również do śledzenia informacji medialnych o naszych badaniach a także  na nasze profile na Facebooku, NK.pl, Twitterze i YouTube.


Zdzisław Oszczęda

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij