Połączenie innowacyjnej technologii NANO-Aqua, opracowanej przez Naukowców Laboratorium NANTES oraz intensywnie działających składników regenerująco – odżywczych, zadba o kompleksowe podejście do ZDROWEGO PIĘKNA.

Woda składa się z grup cząsteczek H2O. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii duże skupiska cząsteczek wody ulegają rozbiciu na niewielkie, uporządkowane grupy tzw. klastery. Pojedyncza cząsteczka wody ma zaledwie 1 nm (nanometr) średnicy – stąd wywodzi się nazwa NANOwody.

Badania pozwoliły stwierdzić, że NANOwoda ma szczególne właściwości. Jest ona doskonałym rozpuszczalnikiem dla aktywnych związków oraz dzięki nanorozmiarom wyjątkowym nośnikiem substancji odżywczych w głąb skóry.

Odkrycie NANOwody dało impuls do poszukiwania jej zastosowań, którego jednym z efektów jest użycie NANOwody do wytwarzania wysokiej jakości kosmetyków. NANOwoda, po raz pierwszy na świecie pozwala skórze niemal całkowicie wchłonąć substancje aktywne i odżywcze zawarte w kosmetykach, wzmacniając i pielęgnując skórę z nieporównywalnie lepszym skutkiem.

W oparciu o NANOwodę w Nanolaboratory Nantes powstało już pięć serii kosmetyków.

Odwiedź sklep Nantes

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij