W bieżącym numerze pisma „Manager’s Life” opublikowano wywiad z Maciejem Oszczędą, dyrektorem generalnym Nanolaboratory Nantes. Rozmowa dotyczy m.in. tego, czy kosmetyki Nantes są elitarne, jaka będzie przyszłość marki Nantes, jak Nanolaboratory Nantes trafia do profesjonalistów i dlaczego Nantes nie ma konkurencji na rynku. Zapraszamy do lektury, pismo można kupić m.in. w salonach Empik.

To nie jedyne informacje z branży kosmetycznej w tym numerze dwumiesięcznika. „Jak co dwa miesiące zapraszam do kolejnej podróży z magazynem „Manager`s Life”. Tym razem będzie to podróż do Holandii. W tym numerze odwiedzamy niezwykłą  krainę tulipanów i wiatraków – poczytamy o holenderskiej kuchni i o modzie inspirowanej Amsterdamem. Czytelnicy mogą też przejechać się rowerem zarówno po Niderlandach, jak i po Żuławach Wiślanych, w których gospodarowali niegdyś polscy Olędrzy.
W bieżącym wydaniu rozmawiamy również z Jarosławem Cybulskim – dyrektorem generalnym firmy Soraya, która właśnie pod egidą koncernu Cederroth połączyła się z inną znaną polską firmą kosmetyczną, a mianowicie z Dermiką.”
– pisze w słowie wstępnym redaktor naczelna, Renata Kurcil.

Aby zobaczyć cały wywiad z Maciejem Oszczędą, kliknij w ilustrację po prawej.

STRONA MAGAZYNU MANAGER’S LIFE

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij