Jesteś fryzjerką lub kosmetyczką zatrudnioną na umowę o pracę, zlecenie, dzieło? Zapraszamy do uczestnictwa w Projekcie Szkoła Mistrzów Fryzjerstwa i Kosmetyki

Szkoła Mistrzów Fryzjerstwa i Kosmetyki to projekt realizowany na terenie Dolnego Śląska w 2011 r. współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu zostanie BEZPŁATNIE przeszkolonych 120 fryzjerek (fryzjerów) i 128 kosmetyczek.

Program szkoły:

Kosmetyka

1 Moduł: Pokazy najnowszych zabiegów i urządzeń stosowanych w zakresie kosmetyki estetycznej i laserowej.

2 Moduł: Warsztaty praktyczne w zakresie zastosowania najnowszych zabiegów na twarz i ciało wykonywanych na kosmetykach nowej generacji z wykorzystaniem nanotechnologii.

Fryzjerstwo

1 Moduł: Pokaz najnowszych kolekcji fryzur na rok 2011 zaproponowanych przez jednych z najlepszych stylistów branży fryzjerskiej w Polsce.

2 Moduł: Warsztaty praktyczne mające na celu przygotowanie przez fryzjerki gotowych fryzur „krok po kroku”, z wykorzystaniem główek fryzjerskich lub modelek.

Fryzjerstwo i Kosmetyka

Profesjonalna obsługa klienta z elementami efektywnej sprzedaży, aktywnego słuchania, zadawania skutecznych pytań oraz budowania pozytywnych relacji z klientami. Szkolenia będą prowadzone przez profesjonalnych trenerów mających doświadczenie w pracy szkoleniowej branży fryzjerskiej i kosmetycznej.

Firmami realizującymi poszczególne moduły będą m.in.:

• Firma MATRIX – lider branży fryzjerstwa profesjonalnego w Polsce oferująca swoje produkty tylko w salonach fryzjerskich, prowadząca szkolenia na światowym poziomie.

• Firma NANOLABORATORY NANTES – dynamicznie rozwijająca się firma branży kosmetycznej. Laureat nagród: LAUR KONSUMENTA, ODKRYCIE ROKU 2010, Złotego medalu dla serii kosmetyków NANO AQUA+ na Międzynarodowych Targach Innowacyjności w Brukseli.

Uczestnicy otrzymają BEZPŁATNIE noclegi, wyżywienie, materiały szkoleniowe
Wartość szkolenia: 1200 zł/osobę.
Nabór na szkolenia – początek 2011 r.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać zapytania w formie elektronicznej na adres:

biuro@collet.pl

Podmioty odpowiedzialne:

Studio Urody Collet z Jawora oraz Biznes Partner sc. Doradztwo i Szkolenia z Wałbrzycha

FOTO: NANOLABORATORY NANTES:

Proponowany podpis pod foto:

Partnerem Szkoły Mistrzów Fryzjerstwa i Kosmetyki jest Nanolaboratory Nantes – producent kosmetyków opartych na nanowodzie.

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij