28 kwietnia eksperci Nanolaboratory Nantes uczestniczyli w spotkaniu z klubem nauczycielskim Carpe Diem. Na zaproszenie Eugenii Wolskiej członkom klubu prezentowano osiągnięcia firmy oraz produkty Nantes.

Gościem spotkania był zafascynowany nanowodą i możliwościami jej wykorzystania w profilaktyce i wspomaganiu leczenia lekarz z Torunia, Adam Madarasz.
Kosmetyki Nantes prezentowała kosmetolog Anna Rudzińska, szkoleniowiec Nanolaboratory Nantes, spotkanie prowadził Stanisław Szymczak (Nanolaboratory Nantes).

Zdzisław Oszczęda, prezes Nanolaboratory Nantes otrzymał na zakończenie spotkania Podziękowanie od klubu Carpe Diem. Dziękujemy za to spotkanie szefowej klubu, Eugenii Wolskiej oraz pani Ryszardzie Wołowickiej z Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki, przy którym działa klub.

Zobacz więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij