Centrum Kosmetologii i Farmacji Fundacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku przetestowało kosmetyki Nanolaboratory Nantes z linii Clean & Fresh. Wnioski są bardzo pozytywne.

Oto one:
Z obserwacji własnych możemy potwierdzić, iż już po pierwszej aplikacji na skórę kosmetyków firmy Nantes linii Clean & Fresh widoczne są znakomite ofekty działania nawilżającego i regulującego wydzielanie sebum. Składniki czynne przywracają skórze równowagę, łagodzą stany zapalne i zaczerwienienia, wyrównują kolory skóry obraz przywracają naturalne pH.

 

W Centrum Kosmetologii i Farmacji w Białymstoku testowano następujące kosmetyki z linii Clean & Fresh:

 

Inny cytat z opinii Centrum:
Nanotechnologiczne procesy zastosowane w produkcji kosmetyków profesjonalnych firmy Nantes stawiają je na bardzo wysokim poziomie, jednocześnie bardzo podnosząc jakość zabiegów kosmetologicznych wykonywanych z wykorzystaniem kosmetyków na bazie nanowody.

Testami kierowała szefowa Centrum, dr nauk med. Małgorzata Knaś

Kosmetyki linii Clean & Fresh w sklepie internetowym Nantes.pl.

 

 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij