LA

Kupując Serum z kwasem hialuronowym (15 ml) i Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy intensywnie nawilżający (15 ml) otrzymujesz Multiaktywny krem silnie liftujący na noc (50 ml) za połowę ceny. Kupno całego zestawu to oszczędność 80 zł.

Aby kupić cały zestaw kliknij TUTAJ.

Serum z kwasem hialuronowym (15 ml) to serum o konsystencji lekkiego żelu, zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego, wzbogaconego o NANOwodę NANTES. Kwas hialuronowy chroni przed procesami prowadzącymi do starzenia się skóry, doskonale wiążąc wodę i intensywnie nawilżając naskórek oraz głębsze warstwy skóry.

Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy intensywnie nawilżający LIFT ADVANCED (15 ml) zawiera bioaktywne składniki takie jak Hyaluronic Filling Spheres-Vector, które w połączeniu z NANOcząsteczkami wody nawilżą i błyskawicznie zmniejszą głębokość zmarszczek. Kwas hialuronowy, wysoce hygroskopijny składnik naskórka w formie suchej osadzony jest na nośniku, który z łatwością penetruje w głąb naskórka. Tam kwas hialuronowy zostaje uwodniony i powiększa swoją objętość wypełniając zmarszczki od wewnątrz.

Multiaktywny krem silnie liftujący na noc LIFT ADVANCED (50 ml): Noc to czas intensywnej regeneracji i odbudowy całego organizmu. Im więcej aktywnych składników dostarczymy skórze przed snem, tym większa będzie wydajność wszystkich procesów naprawczych. Z myślą o maksymalnym wykorzystaniu naturalnych mechanizmów regeneracyjnych Nanolaboratory NANTES opracowało unikalną recepturę Multiaktywnego kremu silnie liftującego na noc.

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij