Dzięki wieloletnim badaniom w firmach Nantes i Stomadent udało nam się zminiaturyzować urządzenia do wytwarzania Nanowody na tyle, że nie trzeba u nas zamawiać wody zdeklastrowanej. Każda zainteresowana Nanowodą firma czy instytucja, każde gospodarstwo rolne, może wytwarzać Nanowodę u siebie.

Zminiaturyzowane reaktory niskotemperaturowej plazmy deklastrujące zwykłą wodę umieszczamy w specjalnych szafach lub kontenerach i instalujemy je u klienta stale monitorując ich działanie. Dzięki temu rozwiązaniu i wpięciu urządzeń w sieć dostarczania wody u klienta Nanowodę każdy może wytwarzać u siebie.

Koszt urządzenia zależy od oczekiwanej przez klienta wydajności urządzenia. Przy wydajności rzędu 20 metrów sześciennych przetwarzanej wody na dobę urządzenie kosztuje ponad 100 000 zł. Oczywiście jesteśmy w stanie przygotować urządzenia o wielokrotnie wyższej wydajności, nawet do 500 metrów sześciennych na dobę.

IMG_1205

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij