Na piętnastych targach Beauty Forum w Warszawie zostaliśmy wyróżnieni za linię pielęgnacyjną NanoAQUA plus w kategorii Kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji twarzy.

– To ważne wyróżnienie, bo pochodzi od fachowców w naszej branży i jest kolejnym dowodem na docenianie efektów naszej pracy – mówi Zdzisław Oszczęda, prezes Nanolaboratory Nantes.

Dwudniowe targi gościły przedstawicieli Nanolaboratory Nantes, którzy oferowali m.in. darmowe  zabiegi kosmetyczne. Skorzystało z nich 70 osób.

Na naszym stoisku można było także kupić kosmetyki Nantes po preferencyjnych cenach, dowiedzieć się wiele o nanowodzie i jej wpływie na skuteczności naszych kosmetyków.

Udział w tej jednej z największych w kraju branżowych imprez jak co roku był dla nas przyjemnością i ważnym elementem promocji naszej marki.

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij