Nanolaboratory Nantes rozpoczyna sprzedaż nanowody dla rolnictwa, przemysłu i dla potrzeb badań laboratoryjnych. Od teraz w opakowaniach różnej pojemności bez problemu będzie można kupić wodę poddaną obróbce w komorze niskotemperaturowej plazmy. Zdeklastrowana woda Nantes posiada szereg unikalnych właściwości, więcej na ich temat można znaleźć TUTAJ i TUTAJ.

Nanowoda Nantes Medical to specjalnie przygotowana do badań medycznych woda zdeklastrowana o uporządkowanej strukturze poddana działaniu zimnej plazmy. Przeznaczona jest do badań medycznych i farmakologicznych. Na bazie tej wody przeprowadzone były badania  wpływu nanowody na żywotność i zdolność proliferacji komórek nowotworowych układu homeopatycznego człowieka (czyli komórek białaczki) jak również badania nad nowotworem raka jelita grubego.

Nanowoda Nantes Agro to zwykła woda poddana zdeklastrowaniu w komorze niskotemperaturowej plazmy. Przeznaczona jest specjalnie dla celów rolniczych. Można ją wykorzystywać m.in. do pobudzenia wzrostu roślin. Zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów na materiale siewnym. Ułatwia wchłanianie w ziarna substancji odżywczych przez co pozwala na zastosowanie mniejszej ilości środków chemicznych do uzyskania lepszych efektów.

Przeznaczona do celów badawczych Nanowoda Nantes Tech ma znakomite parametry fizykochemiczne. Zdeklastrowana wskutek oddziaływania plazmy woda nadaje się do zastosowań przemysłowych, farmaceutycznych, chemicznych a także do produkcji kosmetyków i zastosowań w kosmetologii.

Jest doskonałym biologicznym rozpuszczalnikiem, który ułatwia przenikanie i penetrację błon komórkowych jak również zapobiega agregacji nanomateriałów.

Wciąż można kupić także nanowodę kosmetyczną, której sprzedaż prowadzi sklep internetowy z kosmetykami Nantes, który można znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy na zakupy.

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zamknij